Hakkımızda

Hakkımızda

T.A.A.O (Türkiye Aikikai Aikido Organization) Baş Eğitmeni Ali Uludağ'ın öğrencileri olan Erkan Ataman ve Şenay Gök Ataman'ın yollarının kesişmesi ile Şen Aikido Spor Kulübü'nün temelleri atılmıştır.

2000 - 2001 yılları arasında ayrı ayrı dojolarda Aikido anterönörlüğü yapan Erkan Ataman ve Şenay Gök Ataman 2003 yılından itibaren güçlerini birleştirerek birlikte eğitmenlik yapmışlardır. 2013 yılında da kendilerine ait bir salon açma isteği ile Şen Aikido Spor Kulübünü kurmuşlardır.

Misyonumuz; Aikido'nun temel felsefesi ve teknik ilkelerine bağlı kalarak, "Aikido Sanatı"na; kendi bakış açımızı yansıttığımız çalışmalar ile sürekli gelişmeyi sağlamaktır.

Vizyonumuz; samimiyetimizin ve içtenliğimizin yansıması olan Şen Aikido Spor Kulübünün yeryüzündeki çalışılmak istenen en "ŞEN" Aikido Dojosu olmasını sağlamaktır.

2002 yılından beri yanımızdan ayrılmayan, hedeflediğimiz "YOL" da birlikte yürüyen ve yanlarına yeni eklenen/eklenecek öğrencilerimizle ömrümüzün sonuna dek gerçek bir aile olmayı başarabilen, özü sözü bir olan, "ŞEN" Aikidocular için durmadan çalışacağız.